Beşinci Düşünce Ltd.Şti. web sitesine hoşgeldiniz! Bu bölüm, web sitesini ziyaret ettiğinizde, verdiğiniz şahsi bilgilerle ilgili Beşinci Düşünce Ltd.Şti.’nin politikalarını içermektedir.
  • Site sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, projelerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.
  • Şahsi bilgi verdiğiniz takdirde, (adres, e-mail, telefon, vb.) bu bilgiler, sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da yasal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece hiçbir kişi ve kuruluşa verilmeyecektir. Bu bilgiler, en yüksek güvenlik ve gizlilik standartlarımızda korunacaktır.
  • Bu internet sitesinde verilen bilgiler için Beşinci Düşünce doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemekte ancak bu bilgilerdeki hatalar ya da eksikliklerin tesbit edilmesi halinde derhal düzeltmeyi taahhüt etmektedir.
  • Bu internet sitesinin kullanımı sırasında bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası çıkabileceğini ve bunun kontrolümüz ve sorumluluğumuzda olmadığını hatırlatırız.
  • Beşinci Düşünce Ltd.Şti. bu sitedeki tüm bilgilerde her zaman  değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Beşinci Düşünce’nin yaptığı değişiklikleri özel olarak bildirme yükümlülüğü bulunmamaktadır.
  • Beşinci Düşünce Ltd.Şti. sitesindeki bağlantılar sizi diğer sitelere götürebilir ve bu sitelerin içeriği, doğruluğu ya da işleviyle ilgili olarak, Beşinci Düşünce bir sorumluluk üstlenmez.

Saygılarımızla.


Tüm hakları Beşinci Düşünce'ye aittir. 2009 Sayfada bulunan metinlerin tüm hakkı beşinci düşünceye aittir.